Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach
Nawigacja
Główna
Kontakt
Dyrekcja
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Pracownicy administracji
Pracownicy obsługi
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Samorząd uczniowski
Świetlica szkolna
Biblioteka
Szkolne Koło Wolontariatu
Planowane uroczystości szkolne
Artykuły
Polecane strony
Wyszukaj
Galeria zdjęć
Patron szkoły
Historia szkoły
Polecane strony
Zespół FOLCK Dance
Dokumenty Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Filmy
Jadłospis stołówki szkolnej
Kontakty nauczycieli z Rodzicami
Uzytkownikow Online
Gosci Online: 1
Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
Wydarzenia sportowe 2019/2020


Dnia 21-01-2020r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej halowej dziewcząt kat. VII- VIII klas. Dziewczęta spisały się na medal zajmując II miejsce.
Proboszczewice
Słubice
Miszewo
Drobin
Udział brały:

  • Jabłońska Marta
  • Rogowiecka Julia
  • Grzybowska Izabela
  • Skonieczna Kinga
  • Orzeszek Nikola
  • Kiełbasa Julia
  • Felczak Natalia
  • Matuszewska Natalia


    Dnia 16-01-2020 w Iłowie odbył się turniej płlki ręcznej pamięci Sylwestra Rozdzestwieńskiego w kategorii dziewcząt i chłopców klas VII - VIII.
    Dziewczęta: Iłów Słubice Rybno
    Chłopcy: Iłów Słubice Rybno
    Udział wzięli:

  • Matuszewska Natalia
  • Felczak Natalia
  • Kiełbasa Julia
  • Milczarek Martyna
  • Rogowiecka Julia
  • Grzybowska Izabela
  • Orzeszek Nikola
  • Jabłońska Marta
  • Skonieczna Kinga
  • Kotowicz Aleksandra
  • Kraska Paweł
  • Kraska Piotr
  • Wachowicz Mateusz
  • Wosiński Grzegorz
  • Perka Piotr
  • Krystecki Filip
  • Robak Krzysztof
  • Nowicki Julian
  • Wożniak Nikodem
  • Bartosiak Antoni


    Dnia 13-01-2020 w Gąbinie odbyły się powiatowe zawody w piłce halowej dziewcząt w kategorii dzieci.
    Dziewczęta z naszej szkoły tego dnia były nie do pokonania wygrywając dwa mecze i jeden remisując dzięki temu wygrały cały turniej:
    Sp Slubice
    Sp Drobin
    Sp Nowy Duninów
    Sp Podgórze
    Udział brały:

  • Zuzanna Kordalewska
  • Natalia Krystecka
  • Izabela Grzybowska
  • Amelia Makowska
  • Julia Kalińska
  • Julia Kłys
  • Maria Ziółkowska
  • Karolina Kłosińska
  • Zuzanna Domżałowicz


    Dnia 08-01-2020 w Gąbinie odbyły się zawody rejonowe w piłce halowej dziewcząt i chłopców.
    Dziewczynki zajęły I miejsce pokonując koleżanki z Nowego Duninowa i Gąbina, natomiast chłopcy zajęli II miejsce przegrywając z Gąbinem i wygrywając z Nowym Duninowem.
    Udział brali:

  • Makowska Amelia
  • Kordalewska Zuzanna
  • Krystecka Natalia
  • Kalińska Julia
  • Ziółkowska Maria
  • Kłosińska Karolina
  • Grzybowska Izabela
  • Kłys Julia
  • Zieliński Mikołaj
  • Kordalewski Oliwier
  • Domżałowicz Aleksander
  • Baranowski Bartosz
  • Ambroziak Jan
  • Urbański Filip
  • Pałka Wiktor
  • Madej Kacper


    Dnia 08-12-2019 w Płocku zakończyła się XIII edycja Handball Mini Liga klas V. W obecnej edycji nasi uczniowie zajęli X miejsce otrzymując statuetkę i nagrody rzeczowe z rąk reprezentanta Polski w piłce ręcznej Michała Daszka.
    Udział brali:

  • Kwiatkowski Oskar
  • Madej Kacper
  • Domżałowicz Aleksander
  • Kordalewska Zuzanna
  • Ambroziak Jan
  • Ambroziak Maciej
  • Pałka Wiktor
  • Wójcik Mikołaj
  • Perka Adrian
  • Gałuszewski Krtstian
  • Czaja Wojciech
  • Śniecikowski Marcin


    Dnia 06-12-2019 w Mała Wieś odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym (kat. 7-8) dziewcząt i chłopców gdzie nasi uczniowie zajęli IV miejsca zarówno dziewczęta jak i chłopcy.
    Udział brali:

  • Grzybowska Izabela
  • Skonieczna Kinga
  • Kraska Piotr
  • Kraska Paweł


    29-11-2019 w Gostyninie odbyły się zawody międzypowiatowe w unihokeju chłopców gdzie nasza szkoła zajęła III miejsce, otrzymując puchar okolicznościowy i każdy z zawodników medal brązowy.
    Udział brali:

  • Krystecki Filip
  • Wosiński Grzegorz
  • Kraska Paweł
  • Kraska Piotr
  • Wożniak Nikodem
  • Perka Piotr
  • Bartosiak Antoni
  • Wachowicz Mateusz
  • Rzepecki Wojciech


    Dnia 28-11-2019 w naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
    Kategoria 4-6
    dziewczęta:
    1 Nowy Duninów
    2 Słubice, Krystecka Natalia i Taran Julia
    chłopcy:
    1 Nowy Duninów
    2 Słubice, Potalski Marcel i Domżałowicz Aleksander

    Kategoria 7-8
    dziewczęta:
    1 Słubice Grzybowska Izabela i Skonieczna Kinga
    2 Dobrzyków
    chłopcy:
    1 Słubice Kraska Paweł i Kraska Piotr
    2 Dobrzyków
    3 Nowy Duninów
    Awans uzyskały do dalszej gry w zawodach powiatowych drużyny, które zajęły I miejsca.


    26-11-2019 w Radzanowie odbyły się zawody powiatowe w unihokeju chłopców (kat.7-8), gdzie nasi chłopcy wygrali cały turniej i awansowali do rozgrywek międzypowiatowych w Gostyninie.
    Udział brali:

  • Krystecki Filip
  • Wosiński Grzegorz
  • Robak Krzysztof
  • Kraska Paweł
  • Kraska Piotr
  • Woźniak Nikodem
  • Perka Piotr
  • Wachowicz Mateusz
  • Bartosiak Antoni
  • Rzepecki Wojciech



    Dnia 21-11-2019r. w Radzanowie odbyły się zawody powiatowe w unihokeju chłopców (kat 4-6) gdzie nasi chłopcy zajęli III miejsce.
    Udział brałi:

  • Domżałowicz Aleksander
  • Baranowski Bartosz
  • Zieliński Mikołaj
  • Kordalewski Oliwier
  • Ambroziak Jan
  • Ambroziak Maciej
  • Urbański Filip
  • Kamiński Gracjan
  • Kwiatkowski Michał
  • Milczarski Brajan


    19-11-2019r. w Radzanowie odbyły się zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt (kat 7-8) gdzie nasze dziewczynki zajęły III miejsce.
    Udział brały:

  • Skonieczna Kinga
  • Kiełbasa Julia
  • Felczak Natalia
  • Matuszewska Natalia
  • Jabłońska Marta
  • Orzeszek nikola
  • Rogowiecka Julia
  • Milczarek Martyna
  • Kotowicz Aleksandra


    Dnia 12-11-2019r w Radzanowie odbyły się zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt w kat. dzieci i nasze dziewczynki zajęły II miejsce.

    Udział brały:

  • Makowska Amelia
  • Kordalewska Zuzanna
  • Krystecka Natalia
  • Kalińska Julia
  • Czarnecka Julia
  • Jabłońska Magdalena
  • Ziółkowska Maria
  • Kłys Julia
  • Grzybowska Izabela



    06-11-2019 w Podgórzy odbyły się indywidualne biegi przełajowe, gdzie nasi uczniowie zdeklasowali konkurencję zdobywając trzy pierwsze miejsca indywidualnie:

    Zuzanna Kordalewska
    Mikołaj Zieliński
    Wojtek Rzepecki.


    Drużynowo nasi uczniowie zajęli :
    dziewczynki 4-6 klasy zajęły I miejsce,
    dziewczynki 7-8 klasy zajęły IImiejsce
    chłopcy 7-8 klasy zajęli II miejsce.

    Poszczególne miejsca naszych uczniów:

  • Felczak Natalia 5 miejsce
  • Kraska Piotr 6 miejsce
  • Orzeszek Nikola 6 miejsce
  • Piechocka Marika 6 miejsce
  • Kraska Paweł 6 miejsce
  • Dołęgowska Kinga 8 miejsce
  • Milczarek Martyna 10 miejsce
  • Bębenista Maja 14 miejsce
  • Robak Krzysztof 14 miejsce
  • Jabłońska Marta 15 miejsce
  • Czarnecka Julia 17 miejsce
  • Kłys Julia 18 miejsce
  • Rogowiecka Julia 22 miejsce
  • Baranowski Bartosz 24 miejsce
  • Kwiatkowski Michał 25 miejsce
  • Milczarski Brajan 26 miejsce
  • Gontarek Dominika 27 miejsce
  • Lewandowska Weronika 30 miejsce
  • Wosiński Grzegorz 31 miejsce
  • Kotowicz Aleksandra 35 miejsce
  • Kalińska Julia 38 miejsce
  • Rogowiecka Kornelia 39 miejsce
  • Wożniak Nikodem 39 miejsce
  • Kordalewski Oliwier 39 miejsce
  • Kryszkowska Wiktoria 40 miejsce
  • Zwierzchowska Patrycja 51 miejsce
  • Kiełbasa Wojciech 62 miejsce
  • Wójcik Mikołaj 89 miejsce


    Wszyscy uczniowie biegli w swojej kategorii wiekowej.












    Dnia 4-11-2019 w naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w unihokeju. W kategorii dzieci (klasy 4-6) dziewczynki wygrały z szkołą podstawową z Gąbina a chłopcy zremisowali. Natomiast w kategorii młodzież (klasy 7-8) dziewczynki i chłopcy wygrali z uczniami z szkoły podstawowej z Gąbina.

    Udział brali:
    kat. dzieci

  • Makowska Amelia
  • Kordalewska Zuzanna
  • Krystecka Natalia
  • Kalińska Julia
  • Czarnecka Julia
  • Jabłońska Magdalena
  • Ziółkowska Maria
  • Kłys Julia
  • Grzybowska Izabela
  • Domżałowicz Aleksander
  • Baranowski Bartosz
  • Zieliński Mikołaj
  • Kordalewski Oliwier
  • Ambroziak Jan
  • Ambroziak Maciej


    kat. młodzież

  • Kiełbasa Julia
  • Felczak Natalia
  • Matuszewska Natalia
  • Jabłońska Marta
  • Orzeszek Nikola
  • Rogowiecka Julia
  • Grzybowska Izabela
  • Krystecki Filip
  • Kraska Piotr
  • Kraska Paweł
  • Wosiński Grzegorz
  • Perka Piotr
  • Robak Krzysztof
  • Wożniak Nikodem

    22-09-2019  ponownie nasze szkoła wzięła udział w Handball Mini Lidze w Płocku tym razem nasi uczniowie znaleźli się w grupie z takimi szkołami jak: SP Zawidz Kościelny, SP 23 Płock, SP 16 Płock. Z każdą z tych drużyn rozegraliśmy mecz i rewanż gdzie ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie i przyszło nam rywalizować dalej o miejsca 9-16.

    Udział biorą:

  • Kordalewska Zuzanna
  • Domżałowicz Aleksander
  • Gałuszewski Krystian
  • Kwiatkowski Oskar
  • Wójcik Mikołaj
  • Pałka Wiktor
  • Madej Kacper
  • Śniecikowski Marcin
  • Ambroziak Jan
  • Ambroziak Maciej
  • Perka Adrian
  • Czaja Wojciech


  • Logowanie
    Nazwa Uzytkownika

    Haslo



    Zapomniane haslo?
    Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.
    Copyright © 2006 SP Słubice