Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach
Nawigacja
Główna
Kontakt
Dyrekcja
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Pracownicy administracji
Pracownicy obsługi
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Samorząd uczniowski
Świetlica szkolna
Biblioteka
Szkolne Koło Wolontariatu
Planowane uroczystości szkolne
Artykuły
Polecane strony
Wyszukaj
Galeria zdjęć
Patron szkoły
Historia szkoły
Polecane strony
Zespół FOLCK Dance
Dokumenty Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Filmy
Jadłospis stołówki szkolnej
Kontakty nauczycieli z Rodzicami
Uzytkownikow Online
Gosci Online: 1
Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
Pogromcy BoiskaDwa marcowe mecze Handball Mini Piłki Ręcznej po raz kolejny potwierdziły, że zawodnicy Szkoły Podstawowej w Słubicach zasługują na miano najlepszych w grupie A.

Zmierzenie się z zawodnikami Szkoły Podstawowej nr 20 z Płocka było dla szczypiornistów ze Słubic dużym wyzwaniem. Już pierwsze minuty meczu były pokazem niezwykle dynamicznej gry obu drużyn. Pierwszy celny rzut Mariusza Chabra do bramki przeciwnika podziałał mobilizująco na pozostałych graczy i zapewnił drużynie ze Słubic jednopunktową przewagę w pierwszej połowie. Wysoką formę zawodników potwierdził kolejne minuty rozgrywki, podczas których do akcji wkroczyli najlepsi – Marcin i Mariusz Smolarkowie. Zapewnili oni drużynie wygraną z wynikiem 11:8 .

Drugi mecz miał stanowić rewanż dla uczniów Szkoły Podstawowej z Gąbina. Gracze ze Słubic okazali się jednak niepokonani. Z każdą minutą zwiększała się liczba bramek strzelonych przeciwnikowi. Poza imponującym wynikiem 11:3 znaczący dla drużyny ze Słubic był fakt nieprzepuszczenia żadnej z piłek skierowanych do ich bramki w ciągu ostatnich siedmiu minut rozgrywki.

Wygrana zawodników ze SP ze Słubic po raz kolejny potwierdziła, że ci gracze zasługują na miano najlepszych. Po sześciu dotychczasowych zwycięskich rozgrywkach zajmują pierwsze miejsce w grupie A Handball Mini Ligi z liczbą 12 punktów, które zapewniają im dwupunktową przewagę w klasyfikacji ogólnej. Kolejny sukces zastanawia, co jest mocną stroną uczniów ze Słubic. Zawodnicy odpowiadają: „Marcin Smolarek. Nasz najlepszy strzelec”. Trener, Rafał Maciaszek mówi natomiast: „Szybka akcja. Krycie zawodników. Gra zespołowa.” Z nutą smutku dodaje jednak: „Wiem, że stać ich na więcej i liczę, że pokażą to podczas czterech kolejnych rozgrywek.”
Dodane przez admin dnia marzec 19 2008 10:34:39 525 Czyta · Drukuj
Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloZapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006 SP Słubice