Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
Pogromcy Boiska

Dwa marcowe mecze Handball Mini Piłki Ręcznej po raz kolejny potwierdziły, że zawodnicy Szkoły Podstawowej w Słubicach zasługują na miano najlepszych w grupie A.

Zmierzenie się z zawodnikami Szkoły Podstawowej nr 20 z Płocka było dla szczypiornistów ze Słubic dużym wyzwaniem. Już pierwsze minuty meczu były pokazem niezwykle dynamicznej gry obu drużyn. Pierwszy celny rzut Mariusza Chabra do bramki przeciwnika podziałał mobilizująco na pozostałych graczy i zapewnił drużynie ze Słubic jednopunktową przewagę w pierwszej połowie. Wysoką formę zawodników potwierdził kolejne minuty rozgrywki, podczas których do akcji wkroczyli najlepsi – Marcin i Mariusz Smolarkowie. Zapewnili oni drużynie wygraną z wynikiem 11:8 .

Drugi mecz miał stanowić rewanż dla uczniów Szkoły Podstawowej z Gąbina. Gracze ze Słubic okazali się jednak niepokonani. Z każdą minutą zwiększała się liczba bramek strzelonych przeciwnikowi. Poza imponującym wynikiem 11:3 znaczący dla drużyny ze Słubic był fakt nieprzepuszczenia żadnej z piłek skierowanych do ich bramki w ciągu ostatnich siedmiu minut rozgrywki.

Wygrana zawodników ze SP ze Słubic po raz kolejny potwierdziła, że ci gracze zasługują na miano najlepszych. Po sześciu dotychczasowych zwycięskich rozgrywkach zajmują pierwsze miejsce w grupie A Handball Mini Ligi z liczbą 12 punktów, które zapewniają im dwupunktową przewagę w klasyfikacji ogólnej. Kolejny sukces zastanawia, co jest mocną stroną uczniów ze Słubic. Zawodnicy odpowiadają: „Marcin Smolarek. Nasz najlepszy strzelec”. Trener, Rafał Maciaszek mówi natomiast: „Szybka akcja. Krycie zawodników. Gra zespołowa.” Z nutą smutku dodaje jednak: „Wiem, że stać ich na więcej i liczę, że pokażą to podczas czterech kolejnych rozgrywek.”

Dodane przez admin dnia marzec 19 2008 10:34:39 525 Czyta · Drukuj