Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach
Nawigacja
Główna
Kontakt
Dyrekcja
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Pracownicy administracji
Pracownicy obsługi
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Samorząd uczniowski
Świetlica szkolna
Biblioteka
Szkolne Koło Wolontariatu
Planowane uroczystości szkolne
Artykuły
Polecane strony
Wyszukaj
Galeria zdjęć
Patron szkoły
Historia szkoły
Polecane strony
Zespół FOLCK Dance
Dokumenty Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Filmy
Jadłospis stołówki szkolnej
Kontakty nauczycieli z Rodzicami
Uzytkownikow Online
Gosci Online: 1
Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
DZIEŃ KOBIET

6 marca 2009 roku był dniem szczególnym dla wszystkich kobiet w naszej szkole – zarówno tych małych, jak i dużych. Tego właśnie dnia męskie grono nauczycieli i uczniów postanowiło uczcić Dzień Kobiet.
Na szkolnym korytarzu, w salach lekcyjnych i w pokoju nauczycielskim już od rana było słychać piękne życzenia skierowane do żeńskiego grona nauczycieli i uczniów. Poza nimi w naszej szkole dało się zaobserwować życzliwość oraz uśmiechy chłopców i dziewczynek.

O godzinie 9.00 okazało się, że prawdziwie wyjątkowe chwile miały dopiero nastąpić. Pan Łukasz Bartosiak wraz z uczniami przygotował występ artystyczny. W ciągu półgodzinnego przedstawienia młodym wykonawcom udało się nie tylko przedstawić historię Międzynarodowego Dnia Kobiet, lecz także w humorystyczny sposób zaprezentować różne typy pań. Być może nie byłoby w tym fakcie niczego szczególnego, gdyby nie niezwykłe umiejętności aktorskie naszych kolegów i koleżanek. Poczucie humoru, z jakim potraktowano życie kobiet i mężczyzn, oryginalne stroje i przede wszystkim chłopcy wcielający się w rolę pań wzbudziły ogromne zainteresowanie i aplauz publiczności.

Rolę kobiet plotkujących zagrały uczennice klasy V a – Adrianna Adamczyk i Monika Piecka, a wyzwanie wcielenia się w postać kobiety – kury domowej przyjął Jakub Maślanka.

Mariusz Gieras natomiast na kilka minut stał się kobietą biznesu. Chwilę później brawom nie było końca, gdy na scenie pojawił się Hubert Domżałowicz jako kobieta aktywna, a tuż po nim rolę kobiety paniusi zagrał Kacper Rzepecki.

Na zakończenie prowadzący program, Michał Gołaszewski wraz z Maciejem Bartosiakiem, Mariuszem Chabrem oraz Kacprem Rzepeckim przedstawili w sposób humorystyczny kilka sytuacji z życia kobiet,
a chwilę później – tym razem całkiem poważnie – skierowali do wszystkich pań w naszej szkole słowa: Aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło i żeby szczęście i uśmiech na zawsze z Wami było.

Powyższe życzenia, a także oprawa artystyczna Dnia Kobiet bez wątpienia zasługiwały na podziękowanie, które w imieniu wszystkich pań złożyła Pani Dyrektor Barbara Gołaszewska, życząc zarówno uczniom, jak i nauczycielom, by każdy dzień był równie miły jak ten 6 marca 2009 roku - pełen uśmiechu, ciepłych słów i życzliwości. Postarajmy się, by tak właśnie się stało.Dodane przez admin dnia sierpie 02 2009 19:13:17 621 Czyta · Drukuj
Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloZapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006 SP Słubice