Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach
Nawigacja
Główna
Kontakt
Dyrekcja
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Pracownicy administracji
Pracownicy obsługi
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Samorząd uczniowski
Świetlica szkolna
Biblioteka
Szkolne Koło Wolontariatu
Planowane uroczystości szkolne
Artykuły
Polecane strony
Wyszukaj
Galeria zdjęć
Patron szkoły
Historia szkoły
Polecane strony
Zespół FOLCK Dance
Dokumenty Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Filmy
Jadłospis stołówki szkolnej
Kontakty nauczycieli z Rodzicami
Uzytkownikow Online
Gosci Online: 1
Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
Konkurs piosenki angielskiej


11 lutego w naszej szkole odbył się międzygminny konkurs piosenki angielskiej „Can you sing?”. Konkurs był integralną częścią projektu „Learn and Fun Skype me” , który jest realizowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING , którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju Nida.
Do naszej szkoły przybyli uczniowie klas I-III i IV-VI z Piotrkówka, Świniar, Czermna i Grabia. Prezentacja piosenek odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie starali się jak najlepiej wypaść, wykorzystując do tego celu nie tylko umiejętności wokalne, lecz także stroje i akcesoria.
Za najpiękniejszy głos oraz oryginalne wykonanie piosenki „My toys” I miejsce w kategorii klas I-III przyznano uczennicy klasy III a Annie Kiełbasie.
Za wykonanie tego samego utworu wyróżnienie otrzymali Sebastian Bauerfeind i Sandra Kieliszek, natomiast Joanna Cieślak i Daria Baranowska, uczennice klasy III zostały wyróżnione za zaśpiewanie piosenki „The spider’s In the box” oraz profesjonalne prezentowanie się
na scenie.
W drugiej grupie wiekowej I miejsce przyznano uczennicy klasy V a za piękne, wywołujące dreszcze wśród słuchaczy wykonanie utworu Celine Dion „ The Power of love”.
Ewa Margol i Martyna Milczarek uczennice klasy IV a zmierzyły się z piosenką „My Road”, za której zaśpiewanie zajęły III miejsce.
Za całą oprawę konkursu, tzn. oświetlenie, nagłośnienie oraz dym, który wywarł na obecnych ogromne wrażenie odpowiadał Pan Łukasz Bartosiak, któremu bardzo serdecznie dziękuję. Poza tym dziękuję uczniom za ich chęć i wytrwałą pracę w przygotowaniach do konkursu.

Eliza Milczarska
Dodane przez admin dnia lipiec 28 2009 18:16:52 1016 Czyta · Drukuj
Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloZapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006 SP Słubice