Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Słubicach
Nawigacja
Główna
Kontakt
Dyrekcja
Rada Pedagogiczna
Rada Rodziców
Pracownicy administracji
Pracownicy obsługi
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Samorząd uczniowski
Świetlica szkolna
Biblioteka
Szkolne Koło Wolontariatu
Planowane uroczystości szkolne
Artykuły
Polecane strony
Wyszukaj
Galeria zdjęć
Patron szkoły
Historia szkoły
Polecane strony
Zespół FOLCK Dance
Dokumenty Szkoły
Egzamin ósmoklasisty
Filmy
Jadłospis stołówki szkolnej
Kontakty nauczycieli z Rodzicami
Uzytkownikow Online
Gosci Online: 1
Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
Orlen Handbal Mini Liga

Rok 2007/2008 przyniósł uczniom klas czwartych Szkoły Podstawowej w Słubicach czwarte miejsce w finale Orlen Handball Mini Ligi. Kolejny rok szkolny umożliwił naszym uczniom, tym razem już piątoklasistom dalszą grę. 1 marca 2009 roku zawodnicy naszej szkoły stanęli do walki w finale, walcząc o piąte miejsce. Do pierwszej rozgrywki bojowo nastawieni gracze podeszli z dużym entuzjazmem i wygraną zakończyli liczbą 23 bramek, mając przewagę ośmiu. Niepokonany po raz kolejny okazał się Marcin Smolarek, który zdobył dla drużyny dziesięć punktów. Zaledwie dwa mniej były zasługą Mariusz Chabra.

W dalszej rywalizacji o piąte miejsce naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 3 z Płocka. Wynikiem 18:10 zakończyliśmy kolejny mecz. W pierwszej połowie prowadziliśmy dwoma punktami, w drugiej na tablicy widniał napis : 14:7, a trzecia połowa była już tylko formalnością.

Wygrane uczniów Szkoły Podstawowej w Słubicach były zasługą zespołowej i wytrwałej gry. Do zwycięstw przyczynił się też Cezary Piecka, niezwykle umiejętnie broniący rzutów przeciwnika. W konsekwencji uczniom naszej szkoły udał się wywalczyć dobre piąte miejsce. Złoto otrzymali natomiast zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 21 z Płocka, srebro – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 23, a na brąz zasłużyła drużyna za Szkoły Podstawowej nr 22. Laureatom gratulujemy i chociaż nie stanęliśmy na podium jesteśmy dumni, że w rozgrywkach wygrywaliśmy z zawodnikami ze szkół sportowych w Płocku.

Nagrodami, które otrzymaliśmy były portfele, czapki, puchar oraz dyplom dla szkoły. Naszemu trenerowi, Panu Rafałowi Maciaszkowi zastały wręczone książki. Szczególne wyróżnienie otrzymali nasi najlepsi zawodnicy – Marcin i Mariusz Smolarkowie, którzy zostali wybrani do reprezentacji Wisły Płock Rocznika 2007 i w przyszłym roku będą grać w Lidze pod szyldem Wisły Płock.

Sebastian Adamczyk i Jarosław Czarnecki,
uczniowie klasy V b
Dodane przez admin dnia kwiecie 24 2009 10:01:38 525 Czyta · Drukuj
Logowanie
Nazwa Uzytkownika

HasloZapomniane haslo?
Wyslemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006 SP Słubice