Brak Uzytkownikow Online

Zarejestrowanch Uzytkownikow: 121
Najnowszy Uzytkownik: envindwerse
Orlen Handbal Mini Liga

Rok 2007/2008 przyniósł uczniom klas czwartych Szkoły Podstawowej w Słubicach czwarte miejsce w finale Orlen Handball Mini Ligi. Kolejny rok szkolny umożliwił naszym uczniom, tym razem już piątoklasistom dalszą grę. 1 marca 2009 roku zawodnicy naszej szkoły stanęli do walki w finale, walcząc o piąte miejsce. Do pierwszej rozgrywki bojowo nastawieni gracze podeszli z dużym entuzjazmem i wygraną zakończyli liczbą 23 bramek, mając przewagę ośmiu. Niepokonany po raz kolejny okazał się Marcin Smolarek, który zdobył dla drużyny dziesięć punktów. Zaledwie dwa mniej były zasługą Mariusz Chabra.

W dalszej rywalizacji o piąte miejsce naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 3 z Płocka. Wynikiem 18:10 zakończyliśmy kolejny mecz. W pierwszej połowie prowadziliśmy dwoma punktami, w drugiej na tablicy widniał napis : 14:7, a trzecia połowa była już tylko formalnością.

Wygrane uczniów Szkoły Podstawowej w Słubicach były zasługą zespołowej i wytrwałej gry. Do zwycięstw przyczynił się też Cezary Piecka, niezwykle umiejętnie broniący rzutów przeciwnika. W konsekwencji uczniom naszej szkoły udał się wywalczyć dobre piąte miejsce. Złoto otrzymali natomiast zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 21 z Płocka, srebro – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 23, a na brąz zasłużyła drużyna za Szkoły Podstawowej nr 22. Laureatom gratulujemy i chociaż nie stanęliśmy na podium jesteśmy dumni, że w rozgrywkach wygrywaliśmy z zawodnikami ze szkół sportowych w Płocku.

Nagrodami, które otrzymaliśmy były portfele, czapki, puchar oraz dyplom dla szkoły. Naszemu trenerowi, Panu Rafałowi Maciaszkowi zastały wręczone książki. Szczególne wyróżnienie otrzymali nasi najlepsi zawodnicy – Marcin i Mariusz Smolarkowie, którzy zostali wybrani do reprezentacji Wisły Płock Rocznika 2007 i w przyszłym roku będą grać w Lidze pod szyldem Wisły Płock.